Аерозйомка

Надаємо послуги зйомки з повітря на висоті до 1000 метрів. Ціни на Аерозйомку 1500 грн./година Phantom 3 Pro 1800 грн/година Phantom 4 Pro

У зв’язку с військовим станом, діють певні обмеження

Аерозйомка відео

це унікальна можливість зняти незвичайне відео з висоти пташиного польоту та безпрецедентні можливості для замовників – ідеальний шанс здобути ексклюзивні кадри.

Послуги аерозйомки в Одесі, Києві, Дніпрі

Цей вид зйомки набирає обертів популярності з кожним днем. Свій потенціал аерозйомка реалізує в багатьох сферах і, в результаті, виходять цікаві і ефектні відеоролики. Замовити аерозйомку в Одесі ви можете для абсолютно різних цілей, наприклад:

 • спортивні заходи
 • весілля,
 • корпоративні фільми
 • документальне кіно,
 • і багато іншого.

Завдяки розвиненим технологіям, команда відеостудії «LP Movie» має можливість працювати з дроном. Це спеціальний пристрій, що дозволяє робити зйомку з повітря. Професійна аерозйомка на замовлення проходить у таких містах як Одеса, Київ, Дніпро, а також більшості інших міст України. Навіщо потрібна така зйомка? Використання повітряного простору дозволяє знайти більш оригінальні та цікаві ракурси, які будуть до вподоби кожному. Вона підійде для створення корпоративних роликів або будь-якого іншого заходу. Замовити аерозйомку не дорого ви можете зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону або в соц. мережах. Перед замовленням вибирається висота зйомки та узгоджуються решта деталей, які обов’язково включатимуть всі ваші побажання.

Потрібна аерозйомка весілля або спортивних заходів?

Існує багато особливостей аерозйомки у Києві, Одесі, Дніпрі, а саме – попередня підготовка. Наша відеостудія «LP Movie» проводить зйомку за допомогою спеціального дрону «Phantom 4», який забезпечить вам якісне фото або відеокамерою найвищої якості. Послуги аерозйомки дешеві і є багато людей, які хочуть виділитися з натовпу, вибирають саме її. Звичайно провести зйомку з квадрокоптера набагато простіше, ніж піднімати в повітря гелікоптер. Але і для керування цим пристроєм «хто небудь» не підійде. Саме тому вашим замовленням займатиметься кваліфікований співробітник нашої відеостудії – професіонал своєї справи. Тим не менш, аерозйомка весілля з повітря починає зустрічатися дуже часто, адже це незабутні враження, які хочеться зробити з душею та професіоналізмом. Результат ви отримуєте в обумовлені терміни та без запізнень. Замовивши аерозйомку з квадрокоптера у нас в Одесі та Києві, ви сміливо можете розраховувати на позитивні емоції та якісну роботу від нас. Замовляйте та отримуйте задоволення! У світі технологій дедалі більше набирає популярності аерозйомка відео та фото, коли в небо злітає дрон із камерою, в середньому на висоту до п’ятисот метрів. Потрібна аерозйомка всім:

 • на галасливій вечірці, щоб зібрати всю компанію разом;
 • любителю природи – відобразити нескінченні гірські ланцюги.

Професійна аерозйомка дроном з повітря в Дніпрі

Види аерозйомок камерою бувають:

 1. панорамні;
 2. планові.

На сьогоднішній день аерозйомка стане в нагоді і в роботі. Гарні реклами котеджів, елітних будинків з висоти – результат такої “фотосесії”. Щоб моніторити ситуацію полів, ерозії ґрунтів, посівів – у сільському господарстві також застосовують аерозйомку. Повернемося до видів аерозйомки. Розділяючи типи об’єктів зйомки, можна назвати наступні:

 • Реклама (наприклад, будинків, готелів);
 • Міські види з пташиної висоти;
 • Ландшафтний дизайн;
 • Репортажна зйомка для ЗМІ (газет, ТБ).

Кожен може вибрати аерозйомку камерою на свій смак:

 1. горизонтальну (камера розташована паралельно землі);
 2. перспективну (камера розташована під кутом 25-65 градусів);
 3. висотну (камера знімає вертикально).

Зйомка з квадрокоптера в Одесі, Києві

Ціна повністю відповідає якості, що не може не тішити. Вартість аерозйомки за 1 годину з використанням камери Phantom 3 Pro складає всього 1500 гривень. За більш сучасну модель (Phantom 4 Pro), яка на відміну від попередньої, може виявляти та уникати перешкод ціна збільшується до 1800 гривень за годину. Підбиваючи підсумок усьому вищесказаному, слід зазначити, що такий вид аерозйомки безпечний як для людини, яка управляє дроном, так і для пересічних перехожих. Ми рекомендуємо використовувати саме таку зйомку, адже вона дозволяє отримати чітке уявлення про місцезнаходження, відрізняється гарною якістю, мобільністю та швидкою підготовкою до зльоту (близько десяти хвилин).

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

Аерозйомка від 1500 грн/год.

замовити аерозйомку

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.