Хочу Youtube продюсування

Створимо потік клієнтів, впізнаваність бренду або особистості YouTube з гарантією результату.

Комплексне продюсування ютюб-каналу від 3000 $ / 3 місяці, 1000 $ / місяць

YouTube

це не лише відеохостинг, а й повноцінна пошукова система, яка посідає 2-ге місце за обсягом трафіку у світі.


Продюсування каналу YouTube

Ви є власником бізнесу, який прагне розширити свою клієнтську базу? Чи творча особистість, яка розвиває власний бренд? А може, звичайна людина, якій є чим поділиться з усім світом? Найпростіший і надійніший спосіб швидко заявити про себе величезній кількості людей у різних точках земної кулі – це створити YouTube-канал. YouTube – одна з найбільших за охопленням аудиторії інтернет-майданчиків, можливості яких практично безмежні. Скористайтеся ними і перед вами відкриються неймовірні можливості, які можуть призвести до популярності та додаткового джерела заробітку.

Адже саме в YouTube з головою занурилося молоде платоспроможне населення планети і з кожним днем аудиторія стає дедалі більшою та різноманітнішою. Залишимо телевізор з його рекламою літнім консервативним людям і звернемося до динамічного поступу в ритмі сучасних тенденцій інтернет-маркетингу.

Починаючи роботу над створенням каналу, ви повинні чітко визначити:

  1. З якою метою він створюється;
  2. Хто є його аудиторією;
  3. Яким буде контент.

Якщо перші два пункти вирішуються з більш-менш змінним успіхом самостійно, то останній викликає масу питань. Створення Ютуб-каналу – це тривалий проект, що вимагає виваженого та спланованого підходу та врахування деяких особливостей.

Для підтримки інтересу глядачів до каналу контент має бути одночасно корисним та цікавим, завдяки цьому ви стаєте ближчими до потенційної аудиторії, безпосередньо не контактуючи з нею. Налаштовані комунікації (коментарі, лайки, переходи за посиланнями) дозволяють оцінити нагальні потреби та проблеми вашої цільової аудиторії та надати їх вирішення досить оперативно. Ролик на ютубі – це недороге та постійне джерело трафіку. Якісно створений і змонтований ролик послужить вам досить довгу кількість часу залучаючи нових зацікавлених передплатників.

Зараз популярні дитячі канали, і ми готові запропонувати нові цікаві умови та продюсування на вигідних для вас умовах.

Наш великий досвід продюсування різних напрямків допоможе вам в оформленні та налаштуванні каналу, виборі стратегії його розвитку, визначити, як використовувати технічні та програмні засоби. Ваш канал вестиметься результативно незалежно від того, що ви на ньому викладаєте: пісні у власному виконанні чи презентації нового продукту.

Результатом нашої спільної роботи стане ваш комфортний вихід у прямий ефір і ваша впевненість, що він проходить бездоганно. Дивуйте, інформуйте, шокуйте та залучайте вашого глядача, а ми допоможемо зробити це максимально вигідно для вас.

Вартість наших послуг від 1000$/місяць. Ми готові до співпраці та обговорення всіх побажань та нюансів. Вивчаючи самостійно великий обсяг інформації щодо просування каналу, ви витратите купу часу та сил, які можуть бути витрачені на генерацію нових ідей, пошук цікавих рішень та навіть на звичайний відпочинок. А на завершення ви приходите до висновку, що деякі види робіт вам із самого початку краще було б делегувати, а вільний час приділити увагу креативному змісту контенту.

Довірте нам стати частиною успіху вашого каналу, нам – тим, хто знає все підводне каміння і мілини на цьому шляху, нам – які убережуть вас від помилок і не дадуть оступитися в найнебезпечніших місцях. Наша співпраця дозволить виділити ваш канал із великої кількості подібних та стати привабливою для передплатників.

замовити продюсування

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.