Хочу музичний кліп

Надаємо послуги зйомки відеокліпів.

Музичний кліп

Багато артистів знімають кліпи для своїх пісень. Подібне музичне відео дозволяє просунути альбом виконавця, або зробити артиста популярнішим у соціальних мережах та відеохостингах. Також це спосіб поділитися зі своїми фанатами новою історією.

Відеозйомка кліпів у Києві, Одесі, Дніпрі та по всій Україні

Існує помилкова думка, що створення сучасного музичного кліпу коштує шалених грошей, а також займає дуже багато часу. Але це не зовсім так, найголовніше довірити справу професіоналам, які зуміють правильно скоригувавши зняти будь-яку запропоновану ідею.

Вкрай важливо за кілька хвилин описати всю історію, повністю розкрити та передати сенс пісні. Іншими словами, кліп – це повноцінний фільм тривалістю трохи більше п’яти хвилин. Часто саме відео визначає, чи стане виконавець зіркою, чи пісня приречена на провал. Тому до його створення потрібно поставитись відповідально.

Етапи проведення зйомок

Створення музичного кліпу – це найкращий спосіб висловити свою творчість. Перш ніж розпочати його створення, важливо все спланувати і взяти до уваги кілька ключових моментів. Покроковий посібник зі створення музичного ролика:

  1. Планування історії. Розробляється концепція, що відповідає бюджету. Малюються ключові кадри відео з наданого сценарію, щоб інші учасники робочої групи краще розуміли хід історії.
  2. Підготовка до зйомок. Арт-директор переглядає візуальну частину відео. При необхідності підбираються актори чи масовка. Художник з костюмів розробляє стиль одягу для персонажів. Вибирається місце проведення зйомок.
  3. Процес зйомок може тривати від кількох годин до кількох днів. Все індивідуально, залежить від сюжету та кількості знімальних місць.
  4. Редагування. Це остання стадія виробничого циклу, де створюється кінцевий продукт. Редактор із режисером приступають до вирізки фінального відео. Застосовуються всі необхідні спецефекти.

На зйомках відеокліпів команда часто стикається з жорсткими обмеженнями часу. У гурту може бути п’ять пісень, які потрібно зняти за вісім годин. Такі навантаження свідчать про підготовленість та професіоналізм знімальної групи.

Вартість зйомки кліпів в Україні

Більшість артистів у гонитві за низькими цінами звертаються до режисера-початківця. Можливо, він вимагатиме мінімальної оплати, однак, чи втіляться в життя всі ідеї сценарію кліпу, і чи буде відео дійсно якісним?

Довіртеся студії «LP-Movie», адже мінімальна ціна за годину роботи в 800 гривень не така вже й дорога. До всіх замовників фахівці підходять відповідально. В результаті зйомок артисти отримують власні історії, які ніколи не повторюються. Вартість залежить від кількості камер:

  • Наявність 2-х камер – від 1600 грн/год.
  • Наявність 3-х камер – від 2400 грн/год.

Є професійна студія для зйомки відео, де за бажанням можна зняти ролик. Послуги доступні у Києві, Одесі, Дніпрі. Яскравий та нестандартний кліп окупиться протягом кількох тижнів за рахунок кількості переглядів.

Чому варто вибрати нас?

У «LP-Movie» працюють фахівці, які роками займаються виробництвом відеокліпів та інших різних роликів. Вони працювали з багатьма гуртами, артистами та навіть зарубіжними виконавцями. Усі представлені відеокліпи зайняли топові позиції у музичних чартах. Величезний досвід дозволяє знімати кліпи у різних жанрах. Також студія надає послуги зі створення реклам, корпоративних фільмів та відео-презентацій.

Музичний кліп, знятий за допомогою звичайної камери самостійно, навряд чи викличе загальне захоплення. У той час, як кліп професійного формату визначає, наскільки серйозно виконавець ставиться до своєї музики. До того ж, для лейбла – це один із основних інструментів розкручування та просування артиста.

 

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

Зйомка музичного кліпу від 1000$


Приклади наших робіт

замовити зйомку музичного кліпу

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.