Анімація (Graphics)

Відео анімація в рекламі – один із найпрогресивніших напрямків у маркетингу. Рекламний анімований відеоряд привертає увагу споживача до екрану частіше, ніж звичні ролики на ТБ.

2D-анімація від 180 доларів США за хвилину 3D-анімація від 800 доларів США за хвилину Інфографіка від 100 доларів США за хвилину

Створення анімаційних роликів

— це невелика історія про продукт, послугу чи компанію за участю 2D чи 3D персонажів. У ролі персонажів можуть виступати як люди і тварини, а й будь-які предмети. Фахівці 2D та 3D графіки здатні оживити будь-який образ чи предмет: олівець, точку, автомобіль, холодильник, планету чи фантастичний образ.


ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ СТВОРЕННЯ АНІМАЦІЙНИХ РОЛИКІВ?

Слово “анімація” відоме багатьом також як “мультфільм”. З дитинства кожна людина знайомиться з цим поняттям і приблизно починає представляти як робляться анімаційні ролики, а саме: художник малює зображення, потім все переноситься на відповідні носії, і вже на екрані ми бачимо картинки, які змінюються один за одним. Але на цьому технологія виготовлення анімаційних фільмів чи роликів не обмежується. Зараз, ми з вами розглянемо докладніше, як відбувається створення анімаційних роликів.

Спочатку, командою розробляється ідея та сценарій. По-друге, йде розкадрування із зображенням основних сцен, після чого розробляються самі персонажі ролика. Коли все знаходиться майже на “фінішній прямій”, накладається дикторське озвучення, створюється анімація (2D або 3D) та графічне оформлення. І зрештою, накладається музичне та звукове оформлення. Завдяки всім складовим ми отримуємо професійно складений анімаційний ролик.

Анімаційні ролики на замовлення для бізнесу під ключ

Замовлення анімаційного ролика – непоганий вихід зі становища, якщо ви економна людина. Це досить бюджетний та популярний варіант для того, щоб донести інформацію. Замовивши у нас у відеостудії анімацію, ви зможете отримати саме те, що давно хотіли та планували. Також, заздалегідь на ваш запит ми зможемо надати вам портфоліо, щоб ви ознайомилися з нашою роботою. Що ж робити, якщо у вас багато конкурентів? Як бути? Відповідь дуже проста – замовлення анімаційного ролика ціна на який у нашій студії «LP Movie» майже мінімальна! Він допоможе не лише привернути увагу споживачів, а й при цьому подарує їм посмішку.

Створення відеороликів ціна в Україні

Найменування послуги Ціна
1 2D Анімація від 350$/хв.
2 3D Анімація від 900$/хвилина

Реклама та просування бізнесу в Інтернеті стає все більш важким завданням. Дуже непросто виділитися серед строкатого океану реклами, пробитися та зацікавити потрібного клієнта, випередивши безліч конкурентів.

Найпростіша і водночас інформативна реклама – це рекламний анімаційний ролик. Анімаційні рекламні відео хороші тим, що за їх допомогою можна просунути будь-який товар або послугу.

Розробка анімаційних роликів вартість у Києві

Багато людей засвоюють відеоряд простіше, ніж текст або аудіозапис. Відео впливає одночасно на зір і слух, а вміло створене чергування кадрів і образів легко привертає увагу глядача і намертво друкує в пам’яті інформацію, що доноситься, навіть якщо відео триває всього кілька секунд. Тому саме відеорекламу використовують для того, щоб донести інформацію до максимально широкої аудиторії.

Розробка анімаційних роликів включає:

 • постановку завдання, яке вирішує ролик (наприклад, переконати покупця як рекламовану продукцію або послуги, коротко розповісти про виробництво);
 • визначення ЦА (цільової аудиторії ролика): зробити зріз аудиторії продукту (вікової категорії, середнього рівня статку та ін.);
 • вибір місця для розміщення реклами (Youtube, телебачення, вулиці, сайт компанії та ін.);
 • створення ідеї та докладного сценарію ролика (краще надати цю роботу професіоналам);
 • вибір стилю відео (з запропонованих);
 • і, нарешті, виготовлення відео!

Вартість анімаційних роликів залежить від стилю та складності графіки, якості озвучення та тривалості.

Виробництво анімаційних роликів: Київ, Дніпро

Є кілька завдань, які доносять відеоролики:

 1. продати;
 2. навчити;
 3. презентувати;
 4. інформувати.

Анімаційний ролик 3D або 2D – дуже нестандартний підхід до залучення споживчої уваги. Він цікавіший і видовищний. Наші анімаційні відеоролики ефективно справлять враження на будь-яку людину, створять імідж бренду і до того ж збільшать продаж у вашому бізнесі. Замовити анімаційний ролик для сайту у нас – це означає довіритися професіоналам!

Наш колектив професіоналів виготовлять на замовлення анімаційні відео будь-якої складності. Такий продукт гарантовано виділятиметься на тлі стандартної реклами, що набридла, і обов’язково приверне нових клієнтів і покупців.

Зняти анімаційний ролик для вас – це наша робота!


ВИГОТОВЛЕННЯ АНІМАЦІЙНИХ РОЛИКІВ


СКЛАДАЄТЬСЯ З КІЛЬКОХ ЕТАПІВ:
 • розробка ідеї та створення сценарію;
 • розкадрування із зображенням основних сцен;
 • розробка персонажів;
 • дикторське озвучення;
 • анімація (створення 2D анімації, 3D), графічне оформлення;
 • музичне та звукове оформлення.

Озвучування анімаційних роликів – це один із найважливіших етапів. Якщо сценарій передбачає спілкування персонажів один з одним або звернення до глядача, ми залучаємо до роботи професійних акторів, оскільки всі емоції слід передати голосом.

Перед тим, як замовити презентацію ціна та термін виготовлення якої залежать від наявності вихідних матеріалів — логотипу у векторі, фірмового стилю, фірмових шрифтів до швидкості затвердження проміжних етапів і дозволу ролика, необхідно визначитися з цілями та завданнями, які має вирішувати відеоролик.

Замовити анімаційний ролик для сайту в Києві

Анімаційний ролик 3D – це об’ємні об’єкти графіки, що рухаються за допомогою комп’ютерних програм. Вони вміють змінюватись, розмовляти, показувати емоції, переміщатися у будь-якому напрямку. Художники-мультиплікатори створюють дивовижні речі, а за допомогою комп’ютерних програм можливості з’являються безмежні: олівець, кома або металевий куб можуть обертатися, спілкуватися один з одним, змінювати форми і взагалі займатися чим завгодно, дивлячись у чому полягає сенс ролика.

Виробництво анімаційних роликів з тривимірною моделлю допомагає створити персонаж з точною копією потрібного предмета, і навіть більше – зробити його нереальним, не схожим на що досі існувало! Це більше, ніж круто! Це нові обрії для вашої компанії! В даний час стало дуже популярним користуватися послугами фахівців комп’ютерної анімації, оскільки це найшвидший і найрезультативніший спосіб просування товару або послуги.

З огляду на розвиток соціальних мереж та затребуваність у розповсюдженні чогось за допомогою інтернету, створення анімаційних відеороликів все більш потрібне! Популярність мальованих відеороликів визначається швидкою взаємодією з публікою: наявність простого та інтригуючого сюжету разом із підсвідомою стимуляцією до дії майже миттєво приковують до себе увагу.

Зважаючи на високу інформативність та яскравий сюжет, анімаційні ролики на замовлення використовуються абсолютно скрізь. У будь-якій сфері діяльності є два напрямки роботи компаній – що продати (виготовити, розробити, використати) і як це реалізувати (яким чином, у якій кількості та кому). Плюс до всього завжди на першому місці питання про те, як це можна зробити продуктивніше, ніж у конкурентів. У цьому допомагають саме анімаційні ролики для бізнесу.

Виготовлення анімаційних роликів в Одесі, Дніпрі

Створюються такі шедеври досить важко: спочатку визначається мета та сценарій, далі розкадрування, після всього цього вигадуються персонажі та озвучення. За якісно виконаної роботи продуктивність товару чи послуги зросте в рази! До речі, вартість: замовлення анімаційного відеоролика має бюджетну складову, тобто створюючи для себе активний, що просуває ваш товар або послугу відео продукт, ви можете непогано заощадити.

Під час перегляду інформаційної сторінки в інтернеті, в журналі або в газеті, читацький погляд частіше затримується на анімації, фотографіях, великому та барвистому тексті. І це вкотре пояснює результативність використання графіки. Маркетологи всіх країн користуються візуальним контентом, тому що за цим майбутнє рекламної індустрії.

Рекламний анімаційний ролик скільки коштує?

При створенні авторського анімаційного відеоролика ми уточнюємо з вами всі деталі: від визначення мети ролика, способу донесення конкретної думки після перегляду та кількості персонажів, до фірмового шрифту, логотипу у векторі та дозволу. Усі нюанси уточнюються у процесі. Дивовижність ролика в живих персонажах, що передають усі емоції, здатні змусити користувача посміхнутися, заплакати і звичайно прийняти якесь рішення або зробити вибір. У результаті:

 • Результативність!
 • Економність!
 • Актуальність!

Наші фахівці пропонують вам замовити у нас недорого якісний та унікальний анімаційний 3D ролик, який допоможе здійснити вашу мрію! Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом у будь-який час та проконсультуйтеся з нашим фахівцем.

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

замовити анімаційний ролик

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.