Зйомка реклами

Комплекс робіт, спрямованих на просування вашого бізнесу чи бренду. Ефективний відгук аудиторії на продукт.

Розвиток Вашого бізнесу

Послуга зйомка реклами є цілим комплексом робіт, спрямованих на просування вашого бізнесу або бренду за допомогою промо-роликів, рекламних роликів або інших відео матеріалів.

Створення презентаційних та вірусних відеороликів, інфографіки

Вісті бізнес часом буває нелегко, особливо коли тиснуть конкуренти або існують проблеми із продажем продукції. Один із найкращих варіантів це – зйомка реклами. Створивши рекламний ролик у нас, продаж та впізнаваність вашого бренду стануть значно зростати, і ви надовго змусите мовчати ваших конкурентів. Рекламне відео – це оригінальний діловий крок, що дозволяє надавати ефективний і спрямований вплив на цільову аудиторію. Зйомка реклами використовується для просування конкретної послуги, товару або інформування споживачів про якусь важливу подію компанії. Наші фахівці мають великий досвід у роботі з рекламними відео будь-якого змісту, сфери та тривалості.

Зйомку реклами можна замовити як в Одесі, так і в Києві, Дніпрі та інших містах України. Зняти рекламний ролик – це досить клопітка та творча робота. Звісно, зняти рекламний матеріал самостійно реально, але більшість успішних бізнесменів звертаються саме до фахівців своєї справи, адже це гарантія якості. Ролики цього характеру може мати як тематичну спрямованість, а й представляти сферу діяльності підприємства у общем. Зйомка реклами завжди передбачає вибудовування сценарію та конкретику про появу тієї чи іншої продукції, послуги на ринок.

Створення промо роликів Одеса

Замовивши рекламний ролик в Одесі, будь-якої складності, ви отримаєте якісний відеопродукт, який зможете демонструвати в будь-яких необхідних цілях вашого бізнесу, наприклад: новинах, акціях, розпродажах, дні народження компанії тощо. Також, попередньо обговоривши всі подробиці при замовленні, ви зможете підібрати потрібний формат формату ролика (розважальний, інформаційний і багато інших). Вартість зйомки реклами ви зможете уточнити у нас на сайті або за номером телефону, зазначеним у вкладці “Контакти”. Термін виготовлення ролика становить від 7 до 30 днів, все залежить від складності вашого замовлення. У будь-якому випадку, наші фахівці радо допоможуть вам в оформленні ваших творчих думок та ідей рекламного ролика, якщо виникнуть труднощі. Будемо раді співпрацювати з вами!

Зняти рекламний ролик ціна від «LP-Movie»

Компанія пропонує послуги корпоративного відеовиробництва промо-роликів. Ми пропонуємо створення промо роликів найвищої якості та задоволення всіх потреб клієнта. Наша компанія надає повноцінні корпоративні відеопродукції, включаючи розробку концепцій, виробництво та пост-продакшн. Клієнтам, які працюють з нашою студією, ми надаємо якісний та професійно виконаний проект.

Зняти промо ролик ціна

Найменування послуги Ціна
1 Рекламний ролик для брендів від 700$
2 Промо-ролик для Youtube від 200$
3 Фільм про компанію 5-10 хв. від 500$
4 Термін виготовлення ролика 7-21 день

Наша професійна компанія має великий досвід та розвинені навички виробництва промо роликів. Ми пропонуємо промо з всіма необхідними послугами: від попереднього виробництва до остаточного редагування. Ми пропонуємо високоякісні, захоплюючі дух результати, які призначені для задоволення та досягнення конкретних цілей кожного клієнта. Виготовлення промо ролика в Одесі відбувається в прискореному режимі, але дотримання всіх ваших побажань і вимог. Головна мета нашої компанії виправдати довіру клієнтів.

Промо відео – це пряме уявлення про індивідуальність вашого бренду, що впливає на вашу репутацію в діловому світі. Завдяки відео ви можете швидко побудувати довіру до потенційних клієнтів. Це дозволить вам продемонструвати переваги продукту та послуг краще ніж просто фото та текст. Створення промо роликів є найважливішим кроком для розвитку вашого бренду.

Замовити промо ролик в Одесі

«LP-Movie» створює для вас стиль, красу, енергію та пристрасть. Використовує інновації та технології, камери з високою частотою кадрів (надпотужність). Ми виробляємо красиві, ефективні комерційні відео в найрізноманітніших сферах промисловості; для брендів; для поширення телевізійних або веб-відео. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб зрозуміти цілі їхніх послань клієнтам, щоб створити найкращу концепцію з найвищими виробничими цінностями. Де б ми не вироблялися у світі, основи високоякісного відеовиробництва не змінюються. Концепція, сценарій, розкадрування, зйомка, пост-виробництво все ще є основою досягнення переваги. Ми йдемо далі, щоб задовольнити ваші потреби. Наш інтерактивний метод роботи відрізняється високим ступенем сумісності. Наш універсальний підхід до відеовиробництва розроблений, щоб обійти ваші унікальні вимоги та глобальну присутність. У нас ви можете замовити промо-ролик вашої мрії.

<< Попередня послуга   Наступна послуга >>

Рекламний ролик для брендів від 600 $ Промо-ролик для Youtube від 200 $ Фільм про компанію 5-10 хв. від 400$ Термін виготовлення ролика 7-30 днів

Наші клієнти

Компанія LP Movie співпрацює з великою кількістю компаній, серед яких:

Замовити анімаційний ролик

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.