Трансляция (Stream)

За допомогою послуги онлайн-мовлення ви можете проводити онлайн-трансляцію відео через мережу інтернет для масової аудиторії, не купуючи власних серверів потокового мовлення та не маючи досвіду їх налаштування.

Прямий ефір 1 камера:
7500 грн./3 години Одеса, Дніпро
8500 грн./3 години Київ
(Youtube, Facebook, Zoom та ін. платформи)

Організація онлайн трансляцій

Завдяки онлайн-трансляціям з’явилася можливість в режимі реального часу показувати будь-що практично необмежену кількість людей, розосереджених по всій планеті. Метод live streaming широко використовується на конференціях, соціальних та бізнес-заходах, в ході освітнього процесу.


Зйомка трансляції на великому екрані

Трансляція відео в соцмережі – це пряма трансляція всіх дій, що відбуваються на комп’ютері, і популярність цього виду діяльності зростає з кожним днем. За допомогою онлайн трансляцій з’явилася можливість показати цікаву інформацію майже необмеженій кількості людей. Трансляції дуже часто використовують у спортивних, соціальних та бізнес-заходах, конференціях і також освітніх процесах. Стріми використовують із метою підвищення якості взаємодії з аудиторією, а також для збільшення впізнаваності того чи іншого бренду. Якщо ж ви боїтеся виступати перед великою аудиторією, цей вид зйомки точно для вас. Це ідеальний варіант для надання інформації, не переживаючи перед виступом. Зйомка трансляції може здійснюватися з декількох камер на великий екран або прямо на YouTube та подібні сайти.

Послуги онлайн трансляції

Замовити зйомку трансляції ви зможете у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Є кілька складових, які необхідно врахувати під час замовлення:

  1.  Визначитись із місцем для зйомки трансляції. (Це вибір місця та розміщення камер для відповідного ракурсу картинки.)
  2. Кількість камер. (Рекомендується використовувати більше однієї камери, адже таким чином стрім вийде більш захоплюючий і привертає увагу.)
  3. Заздалегідь підготовлений матеріал для виступу.

Ми маємо великий досвід у проведенні зйомок трансляції у Києві та Одесі будь-якої складності. Важливу для вас подію зможуть побачити необмежену кількість глядачів у всьому світі. Якщо ви завжди мріяли виступити на сцені, але не наважувалися, то ми зможемо допомогти вам. Наші фахівці якісно підготують все необхідне для виходу у прямий ефір та максимально зроблять трансляцію комфортною для вас. Вартість зйомки трансляції не захмарна, тому кожна людина якої цікавить дана сфера зможе собі це дозволити. Для уточнення цін та інших нюансів звертайтесь до нас за номером телефону або залиште повідомлення на Email. Ми завжди будемо раді з вами співпрацювати та надати вам будь-яку з наших послуг!

Заказать прямую трансляцию фото

Замовити онлайн трансляцію: Одеса, Київ, Дніпро

Прямі ефіри з усіх куточків світу почали захоплювати інтернет, лише за 2016 рік аудиторія онлайн-трансляція зросла на 81% і ця тенденція лише продовжує набирати обертів. Чому онлайн-трансляції настільки популярні? Онлайн трансляція (англійською stream – потік) є унікальною можливістю поширення контенту через Інтернет у прямому ефірі з отриманням миттєвого відгуку від аудиторії. Сьогодні вони широко використовуються в комерційному секторі для презентацій продукту інвесторам, проведення корпоративних зустрічей без виїзду зі свого міста, в електронному навчанні, під час проведення наукових та економічних заходів, конференцій та форумів. Онлайн трансляції більш привабливі для аудиторії, за статистикою 80% віддають перевагу дивитися відео без монтажу, склейок, тобто найживіше і сьогодення, ніж читати блог або дивитися однотипну рекламу, а 45% з них готові платити за можливість через відеозйомку ще раз отримати контакт зі своєю улюбленою командою, диктором або виконавцем. За статистикою, представленою comScore вже сьогодні 45% користувачів Інтернету хоча б раз на місяць дивляться прямі трансляції, таким чином щонайменше 100 мільйонів інтернет-користувачів щодня дивляться онлайн-відео.

Пряма трансляція в соцмережі

Зйомка онлайн трансляції хоч і складний процес, але при правильній постановці є дуже цікавою і, якщо це для вас важливо, прибутковою справою, яка дозволить вам сфотографувати найкращі моменти життя і показати їх кожному в прямому ефірі . Замовити онлайн трансляцію ви можете на нашому сайті, ми позбавимо вас необхідності купівлі та налаштування обладнання, надамо необхідні матеріали та допоможемо в її організації. Пам’ятайте, що якість відео є найважливішим фактором для 67% глядачів під час перегляду трансляції в режимі реального часу. Організація онлайн трансляцій (Київ, Одеса, Дніпро) можлива як для всіх бажаючих, так і для окремих людей на запрошення, що дозволяє максимально зосередитись на цільовій аудиторії або знайти нову. Ціна з нашого боку мінімальна та покриває базові витрати, що є найкращою пропозицією на ринку. Зробіть перший крок, щоб замовити пряму трансляцію і розповісти всьому світу про себе, свої захоплення, а може бути про компанію та товар, все у ваших руках!

Закажите видеоролик прямо сейчас

замовити трансляцію

Зв’яжіться з нами зручним способом та отримайте детальну консультацію. Консультант відповість на ваші запитання та допоможе заповнити бриф.